[+48] 508 740 725

Karpacz w zimie

Karpacz jako miejscowość typowo górska, ma w swojej bogatej ofercie przede wszystkim atrakcje dla amatorów i miłośników sportów zimowych. narty w Karpaczu stanowią bardzo ważny element, który sprawia, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się spędzić ferie zimowe właśnie w tym mieście. Na miejscu można skorzystać z różnego typu stoków, które są dostosowane do umiejętności narciarzy czy też snowboardzistów.
Dzięki temu osoby początkujące mogą rozpocząć naukę na łagodnych stokach, natomiast bardziej doświadczeni narciarze mogą poszaleć na profesjonalnych i bardzo dobrze przygotowanych stokach.
Pogoda w Karpaczu jest oczywiście bardzo ważną kwestią, ale gdyby zabrakło śniegu w okresach sezonu narciarskiego, to władze miasta Karpacz są też przygotowane na takie ewentualności. Istnieje możliwość sztucznego zaśnieżania, tak by każdy turysta, który odwiedzi karpacz w zimie mogła skorzystać z bogatej oferty zimowej i pojeździć na nartach lub snowboardzie.
Karpacz w zimie oferuje także wachlarz możliwości gastronomicznych. W mieście znajduje się bardzo wiele restauracji czy też jadłodajni, które oferują pyszne jedzenie. Można też skusić się na regionalne przysmaki lub tez skorzystać z organizowanej w Karpaczu biesiady myśliwskiej. Można tam posmakować wiele regionalnych wyrobów, między innymi kiełbasy czy też wędliny. Dzięki organizacji tego typu imprez z specyficznymi posiłkami, każdy turysta może poczuć się jak prawdziwy tubylec pochodzący z Karpacza i zabrać do domu najlepsze przysmaki pochodzące z tego regionu.